wszystkie

Wirtualna wystawa fotografii Wojciecha Antosza [VIDEO]

Młodzieżowy Dom Kultury, podobnie jak inne placówki kultury w kraju, w związku z sytuacją epidemiczną prezentuje swoje wystawy w przestrzeni internetowej.

Zapowiadana na marzec ekspozycja fotografii Wojciecha Antosza, ze zrozumiałych względów nie odbyła się, choć wszystkie prace wciąż wiszą na ścianach Galerii Piwnica. Organizatorzy wystawy postanowili więc, by artystyczne zdjęcia przedstawiające drzewa sfilmować i zaprezentować publiczności online.

Hubert Domański – MDK Puławy, Wojciech AntoszAutor fotografii

Autor prac Wojciech Antosz – to puławianin z urodzenia i zamiłowania. Jak mówi, nie wyobraża sobie funkcjonowania bez możliwości rejestrowania otaczającej go rzeczywistości. Kiedyś robił to zawodowo, pracując jako reporter, teraz fotografuje dla przyjemności i jak tłumaczy, satysfakcja jest teraz nawet większa. Pierwsze swoje zdjęcie zrobił prawie 20 lat, jest fotograficznym samoukiem. Dlaczego drzewa? Bo jak usłyszeliśmy, są bardzo wdzięcznym tematem.

Zanim prace trafią z powrotem do archiwum autora,  mieliśmy okazje wejść z kamerą do zamkniętej dla zwiedzających Galerii Piwnica i możemy zaprezentować widzom fragmenty z pokaźnej, bo liczącej ponad 160 zdjęć kolekcji, prac przedstawiających puławskie drzewa. Pełną relację z wystawy wraz z komentarzem autora będzie można obejrzeć niebawem na stronie MDK i mediach społecznościowych Młodzieżowego Domu Kultury.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button