After WorkMiasto Puławy

Kino samochodowe powraca do Puław

Już w następny weekend w naszym mieście szykuje się nie lada gratka dla miłośników kina samochodowego, które w poprzednich latach cieszyło się sporą popularnością. Zwłaszcza, że ostatnio nie mieliśmy zbyt wielu okazji do jakichkolwiek imprez kulturalnych.

W piątek 5 czerwca towarzyszyć nam będą seanse z okazji Dnia Dziecka. Już od godz. 18 w plenerowym kinie samochodowym będzie można zobaczyć brytyjski film animowany “Jaskiniowiec”, natomiast 2 godziny później rozpocznie się seans produkcji fantasy „Zegar czarnoksiężnika”. Organizatorzy zapewniają, że w tym dniu dla wszystkich dzieci będzie dostarczony popcorn, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Drugi dzień puławskiego kina samochodowego to już propozycje dla starszych widzów. Sobotnie seanse rozpoczną się o godz. 18 nagrodzonym Oscarem dramatem „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. To oparta na faktach historia o jednym z największych skandali w historii sportu. Będzie również coś dla miłośników kina akcji. O 20 ruszy projekcja filmu „Wszystkie pieniądze świata” o porwaniu wnuka najbogatszego człowieka globu, zaś 2 godziny później będzie można obejrzeć trzymający w napięciu kryminał „Dziewczyna we mgle”.

Miejscem imprezy będzie parking Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Mościckiego 1. Wjazd na jego teren będzie możliwy na godzinę przed seansem, ale nie później niż 15 minut przed jego rozpoczęciem. Wstęp będzie bezpłatny, dokładny regulamin wydarzenia ma być znany w najbliższych dniach.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button