Sport

Nie odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Piłki Ręcznej Dzieci

Z powodu pandemii koronawirusa, a tym samym zakazu imprez masowych, poinformowano o odwołaniu Otwartych Mistrzostw Puław – Ogólnopolskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Dzieci.

Impreza miała się odbyć po raz dwudziesty drugi w dniach 29-31 maja. Co roku wydarzenie przyciągało do puławskich hal sportowych sporą rzeszę kibiców, gotowych dopingować małych sportowców. W zawodach brało udział przeważnie około 20 zespołów, a tym samym blisko 300 zawodników, zarówno z naszego miasta jak i różnych części Polski. Hasło imprezy to „Mały sport, wielka radość”, celem wydarzenia była zawsze popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród najmłodszych, a przy okazji także promocja naszego miasta i regionu.

Powrót do organizacji imprezy jest planowany na przyszły rok, jeśli sytuacja będzie na to pozwalała.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button