Sport

Zwycięski sparing Wisły

Piłkarze Wisły Puławy mają za sobą ostatni mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem drugoligowym.

W sobotę na stadionie przy ul. Hauke-Bosaka puławianie podejmowali trzecioligowy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Sobotni sparing był już kolejną okazją dla nowego trenera Wisły Michała Pirosa na wypróbowanie swoich zawodników w boju. Na bramki w tym spotkaniu kibice musieli czekać aż do 79. minuty, kiedy to puławianie objęli prowadzenie za sprawą strzału jednego z zawodników testowanych. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry wynik na 2:0 dla Wisły ustalił Kacper Kaczorowski, obrońca, który niedawno dołączył do puławskiego zespołu.

W poprzednich meczach kontrolnych wiślacy zremisowali z czeskim MFK Karvina oraz pokonali Pogoń Siedlce. Ich pierwszym rywalem w drugoligowym sezonie już 22 lipca będzie Chojniczanka Chojnice.