Sport

Wiślacy wznowili treningi

Czas izolacji, z którego powoli wychodzimy, był niezwykle trudny dla sportowców. Mogli wprawdzie trenować w domu i robili to, jednak na pewno nie można tego porównać z regularnym treningiem na boisku.

Zgodnie z zarządzeniem premiera, w poniedziałek piłkarze Wisły Puławy mogli na szczęście wrócić do swoich klasycznych zajęć. Oczywiście, zachowane zostały wszelkie zasady bezpieczeństwa. Trener Mariusz Pawlak podzielił zawodników na 4-osobowe grupy, każda z nich trenowała w innych godzinach. Zajęcia treningowe trwały po 45 minut.

Każdy z zawodników na obiekt przyjeżdżał już przebrany w strój sportowy, wszyscy mieli też zasłonięte twarze. Jeszcze przed treningiem dokonywano pomiaru temperatury oraz dezynfekcji dłoni, każdy z graczy odpowiadał również na pytania fizjoterapeuty dotyczące aktualnego stanu zdrowia. Powrót na boisko sprawił piłkarzom Wisły niemałą satysfakcję.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszą rozgrywki III-ligowe z udziałem wiślaków. Decyzja w tej sprawie ma zapaść najpóźniej do 11 maja.

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button