wszystkie

Płynie wsparcie dla puławskiego szpitala

Jednoimienna placówka zakaźna w Puławach otrzymuje pomoc z wielu różnych źródeł, zarówno od osób indywidualnych jak i stowarzyszeń.

Jedną z organizacji wspomagających puławski szpital jest stowarzyszenie Wołyński Rajd Motocyklowy. Zakupiło ono dla placówki w Puławach 8 termometrów bezdotykowych, łączna wartość sprzętu to ok. 1100 złotych.

Zbiórkę na rzecz puławskiego szpitala prowadzi również Kazimierskie Stowarzyszenie Dobroczynne pw. Świętej Anny. W ramach tzw. jałmużny paschalnej można przelewać środki pieniężne na specjalne subkonto organizacji pod numerem 68 8731 0001 0008 5498 2000 0090. W tytule przelewu należy dopisać „środki dla szpitala w Puławach”.

Miły gest nadszedł również ze strony firmy JMP Flowers, która w ramach wdzięczności pracownikom służby zdrowia przekazała swoje storczyki dla niektórych placówek, w tym dla szpitala w Puławach. Na wsparcie zdecydowała się także firma Tchibo, która dostarczyła kawę dla dwóch szpitali w naszym regionie, również dla placówki puławskiej.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button