wszystkie

Herbaciarnia Czartoryska wspiera służby medyczne

Pod hasłem #kawadlamedyka i #herbatadlamedyka Herbaciarnia Czartoryska postanowiła podzielić się swoimi zapasami kaw i herbat z personelem z puławskich placówek medycznych.

Podobnie jak wielu innych przedsiębiorców w mieście, właściciele herbaciarni byli zmuszeni do zamknięcia lokalu na czas epidemii, swoje produkty sprzedają jedynie z dowozem na terenie Puław. Postanowili jednak włączyć się w przedsięwzięcia dobroczynne i wspomóc pracowników służby zdrowia w zakresie swojej działalności. W ostatnim tygodniu marca ogłoszono akcję polegającą na zbiórce funduszy na zapas kawy i herbaty dla medyków. Choć zdecydowało się ją wesprzeć niewielu mieszkańców miasta i zebrana kwota nie jest spektakularna, wystarczyła na utworzenie kilku paczek i wsparcie medyków.

Aromatyczne kawy i herbaty zostały dostarczone m.in. do szpitala oraz przychodni przy ul. Partyzantów i ul. Centralnej. Taki miły akcent z pewnością sprawi, że praca w tym trudnym czasie będzie dla personelu medycznego choć odrobinę przyjemniejsza.

Foto: FB/Herbaciarnia Czartoryska 

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button