lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
Ostatnie wpisy

Jak wiadomo, bajki najlepiej czytają babcie. A te bajarkowe babcie są szczególne, bo wyjęte prosto z bajek … 16 lipca o godz. 16.00 zapraszamy na Dziedziniec Pałacu Książąt Czartoryskich na spotkanie z Bajarkami znad Wisły. 

47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe powoli przechodzą do historii. Przez kilka ostatnich dni, na wieczornych koncertach i jam sessions w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika”, nieprzerwanie królowała muzyka jazzowa.

Zapraszamy na ostatni przedfinałowy koncert. Założycielem zespołu, który wystąpi 13 lipca o godz. 21.00 na scenie Domu Chemika jest dyrektor dydaktyczny puławskich warsztatów, dziekan Wydziału Jazzu Bilkent University w Ankarze – Janusz Szprot.

Przedstawiamy kolejny wyjątkowy projekt, który zaprezentuje się na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury podczas 47. Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych. W środę, 12 lipca, o godzinie 21:30 wystąpi Piotr Schmidt International Sextet.

Puławski Park Naukowo-Technologiczny i Miasto Puławy zapraszają na Puławskie Kino Samochodowe. Już od piątku 14 lipca do niedzieli 16 lipca około godziny 21.30 na wielkim ekranie zobaczymy filmy, które podbijały międzynarodowe festiwale, wielokrotnie będąc nominowane w wielu kategoriach do prestiżowych nagród zdobywając uznanie milionów widzów na całym świecie.

Przedstawiamy kolejny muzyczny projekt, który zaprezentuje się w ramach 47. Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych. We wtorkowy wieczór w sali widowiskowej POK „Dom Chemika” wystąpi legenda polskiej perkusji jazzowej – Kazimierz Jonkisz z zespołem.

9 lipca o godz. 21.30 odbędzie się koncert Sibel Köse  „Nie odchodź” (Ne t’en va pas). Natomiast 10 lipca o godz. 21.30 wystąpi dla Państwa wyjątkowy duet – Wojciech Myrczek i Paweł Tomaszewski, którzy na puławskich warsztatach jako wykładowcy goszczą po raz pierwszy.

Zapraszamy na 7. edycję Święta Truskawki. 2 lipca od godziny 12:00 na stadionie sportowym w

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach serdecznie zaprasza na dzień otwarty w Marinie Puławy.

Po raz kolejny w Puławach przez dwa tygodnie lipca będą rozbrzmiewać dźwięki muzyki jazzowej. W dniach 6-16 lipca odbędą się 47. Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe.

ZOBACZ WSZYSTKIE
REKLAMA
Widget Image
Agencja Reklamy
Kategorie
Radio LPU