Ostatnie wpisy

Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam – niezadowolenie ze swojego wyglądu. Nie wiesz jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Przyjdź do dietetyka Naturhouse – pomożemy spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce!

Od piątku przez cały tydzień w Galerii Zielonej można oglądać Wystawa Edukacyjna- Exploratorium.  To niezwykłe wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W ostatnim tygodniu kwietnia Biblioteka Miejska tradycyjnie zorganizuje jedno z największych wydarzeń kulturalnych w naszym mieście. Mowa o XV edycji puławskiego Festiwalu Książki i Praw Autorskich, który tym razem otworzy występ zespołu Plateau. Artystyczna feta potrwa w Puławach od 23 (poniedziałek) do 27 kwietnia (piątek).

Faktem jest, że każdy z nas kilka razy do roku planuje zmiany w sposobie swojego odżywiania i stylu życia. Na początku jest to Sylwester i okres postanowień noworocznych, kolejny to zbliżająca się wiosna, kiedy wszyscy chcemy wrócić do formy i wyglądać atrakcyjnie. W tym czasie dłuższe i cieplejsze dni sprawiają, że częściej sięgamy po porady dotyczące zdrowego odżywiania, a także chętniej włączamy aktywność fizyczną. Jednak największą mobilizacją do walki o szczupłą sylwetkę jest pięknie wyglądającego ciała na LATO.

ZOBACZ WSZYSTKIE
REKLAMA
Widget Image
Kategorie
Radio LPU