lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
Ostatnie wpisy

Impreza nawiązująca do ogromnej spuścizny kulturowej przekazanej naszym pokoleniom przez rodzinę Czartoryskich i jej otoczenie. Na puławskim dworze inicjowano wydarzenia budzące podziw i szacunek innych ośrodków, o prymat zaś w dziedzinie kultury i sztuki miejscowość konkurowała z największymi ośrodkami.

27 maja o godzinie 15:30 w puławskiej Marinie odbędzie się Piknik Rodzinny Port Wisła. Wydarzenie inauguruje obchody Roku Rzeki Wisły w naszym mieście. W programie przewidziano gry i zabawy dla dzieci, koncerty grup szantowych EKT-Gdynia i Stara Kuźnia oraz Teatr Prawdziwy – pokaz teatru ognia.

Już po raz trzeci, z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią, w Puławach organizowana jest Akcja Mlekoteka. Celem akcji  jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat wartości mleka kobiecego, wsparcie i edukacja kobiet oraz ich rodzin w zakresie żywienia małych dzieci oraz integracja środowiska wspierającego karmienie piersią.

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Puławach zaprasza na piąty Bieg na 6 łap! Psiaki czekają na Was – na wspólne spacery, biegi oraz przytulanie. Celem akcji jest pokazanie i uświadomienie coraz większej liczbie osób, że psiaki ze schroniska niczym się nie różnią od tych, które mieszkają z nami w domach. „Bieg na 6 łap” to przede wszystkim dobra zabawa, wszechobecne endorfiny i uśmiechy.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach organizują w dniu 1 czerwca 2017r. Festyn Zdrowia. Podczas Festynu przeprowadzone zostaną dwie akcje o charakterze charytatywnym: akcja honorowego oddawania krwi oraz akcja DAJ WŁOS.

W najbliższą sobotę 20 maja, w Zespole pałacowo-parkowym książąt Czartoryskich odbędzie się „Festiwal Szwajcarski- Siła Regionów”. Uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji m.in. animacje i zabawy dla dzieci, kiermasz produktów regionalnych oraz koncert zespołu Megitza.

Od 19 do 21 maja w Puławach będą trwały 49. Ogólnopolskie Puławskie Spotkania Lalkarzy. Do naszego miasta zawitają twórcy sztuki lalkarskiej z całej Polski, aby zaprezentować spektakle dla widzów zarówno najmłodszych jak i dla starszej widowni. Zapraszamy do zapoznania się z programem!

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Charytatywne w wykonaniu Chóru „Gloria” z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Brześciu na Białorusi. Chórzyści wystąpią w niedzielę, 14 maja 2017 r. w kościołach parafialnych w Górze Puławskiej i w Gołębiu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach serdecznie zaprasza wszystkich chętnych w dniu 14.05.2017 na Rajd Nordic Walking.

Zapraszamy na pełen emocji i wrażeń występ „Prawo dżungli” Wojciecha Cejrowskiego, dziennikarza i podróżnika. 15 maja 2017 r. (poniedziałek), godz. 19:00, Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”.

ZOBACZ WSZYSTKIE
REKLAMA
Widget Image
Agencja Reklamy
Kategorie
Radio LPU