Ostatnie wpisy

Właściciel Hotelu Pikul chce rozbudowywać swój obiekt. Niestety starania o pozwolenie na budowę blokują zapisy Planu Zagospodarowania Przestrzennego, które nie przewidują budowy wyższych obiektów niż funkcjonujące obecnie.

71 najlepszych uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach odebrało dyplomy i nagrody za wyniki w nauce i sporcie. Wśród nagrodzonych są również stypendyści wyróżnieni za najwyższą średnią,  rodzicom najzdolniejszych uczniów zostały wręczone listy gratulacyjne.

3 marca (sobota)  o godzinie 18.30, w sali teatralnej Kościoła pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach odbędzie się puławska premiera sztuki „Marcowy Kawaler”, którą wystawi Teatr Studencki „Dobry wieczór” w reżyserii o. Dariusza Drążka CSsR.

Do końca 2018 r. Szpitalny Oddział Ratunkowy w SP ZOZ w Puławach zostanie zmodernizowany i wyposażony w nowy sprzęt medyczny. Dla mieszkańców miasta i regionu będzie to oznaczało stały dostęp do wysokiej jakość usług i szybszej diagnostyki w zakresie ratownictwa medycznego.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Puławach  zaprezentowała i nagrodziła swoich najlepszych uczniów. We wtorek w szkolnej sali gimnastycznej odbyła się uroczysta gala podczas której zaprezentowano wszystkich 67 nagrodzonych uczniów.

Dwa zastępy straży pożarnej gasiły płonący samochód przy ul. Wróblewskiego. Wypadek wydarzył się ok. godz.16.00 w piątek. Według relacji świadków zaniepokojeni wydobywającym się dymem spod maski samochodu właściciele zatrzymali się by rozpocząć gaszenie pojazdu.

Do skrzynek pocztowych puławskich mieszkań trafiają sukcesywnie ulotki, które w przystępny sposób mają pokazać mieszkańcom Puław podstawowe dane o naszym mieście.

Puławy zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu “Zdrowy Samorząd” za prowadzone w mieście programy zdrowotne. Internauci mogą zdecydować, który samorząd otrzyma specjalną nagrodę – nagrodę od czytelników portali Rynek Zdrowia i Portal Samorządowy. Głosowanie internetowe w serwisie potrwa do 1 marca.

Jak co roku w Walentynki Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zorganizował akcję, podczas której wszyscy chętni mogli oddać krew.

Pechowo zakończył się wtorkowy wieczór dla kierującego Volkswagenem podróżującego na trasie z Puław do Dęblina.

ZOBACZ WSZYSTKIE
REKLAMA
Widget Image
Kategorie
Radio LPU