HomeInformacjeBezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Puławach można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistycznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

 

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Centrum Dietetyczne w Puławach należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury – kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.

 

Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka

Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających. – Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dopasowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest łatwa i przyjemna w stosowaniu – mówi mgr Katarzyna Chrost, dietetyk z Centrum Naturhouse w Puławach. Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. –Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcie efektu jo-jo- dodaje dietetyk Naturhouse.

 

 

Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum Dietetyczne Naturhouse mieści się w Puławach, przy ul. Piłsudskiego 46. Punkt czynny jest w godzinach:

Poniedziałek: 9:00 – 17:00
Wtorek, Środa: 11:00 – 19:00
Czwartek , Piątek: 8:00 – 16:00

Na konsultację można umówić się telefonicznie pod numerem 609 224 338

 Katarzyna Chrost

dietetyk Naturhouse Puławy

Jestem absolwentką studiów drugiego stopnia na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, na kierunku Żywienie człowieka i dietetyka.

Podstawowym celem mojej pracy jest reedukacja żywieniowa oraz wdrażanie zdrowych nawyków żywieniowych. W czasie trwania kuracji  wspieram i motywuję moich pacjentów, aby osiągali założone cele i poprawiali stan zdrowia. Zalecane diety dobierane są  z uwzględnieniem stanu zdrowia, preferencji i zdolności kulinarnych.
Gwarantuje, że każda osoba zaczynająca  przygodę z odchudzaniem lub zmianą nawyków żywieniowych może liczyć z mojej strony na pełne zaangażowanie.  Priorytetem w mojej pracy jest dla mnie nawiązanie i utrzymanie stałej relacji z pacjentem oraz  motywacja  i wspieranie w dążeniu do postawionego celu. Przy układaniu diety oraz zaleceń i suplementacji biorę pod uwagę gusta danej osoby, jednostki chorobowe oraz zdolności kulinarne.
Dlaczego wybrałam pracę w Centrum Dietetycznym Naturhouse ?
Fenomenem efektywnej kuracji w  Naturhouse jest sprawdzona i skuteczna metoda oparta na 3 filarach: regularne cotygodniowe wizyty dietetyka, pełnowartościowa i prosta dieta a uzupełnieniem całej kuracji są naturalne suplementy wspomagające cały proces odchudzania. Ponadto dietetycy Naturhouse dbają o to, by kilogramy nie wracały poprzez bardzo ważny etap stabilizacji wagi.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Grafik komputerowy, operator kamery i wszystkich możliwych urządzeń elektronicznych. Ojciec i matka w jednym – projektu graficznego Grupy LPU; na co dzień właściciel agencji reklamowej: MULTIMEDIA. Przedsiębiorca, miłośnik zdrowego rozsądku w przepisach prawa.

Brak komentarzy

Napisz komentarz