HomeInformacjeArmageddon Challenge – II Edycja w Janowcu – 19 maja

Armageddon Challenge – II Edycja w Janowcu – 19 maja

Jesteś biegającym świrem, a może dopiero zamierzasz się nim stać? To dobry moment aby podjąć taką decyzję!Zapisz się na ekstremalnym bieg w Janowcu nad Wisłą 19.05 i 20.05 w Magicznych Ogrodach Kids , zwanym spokojnym Kazimierzem. Zamierzamy to zmienić, tu już nigdy nie będzie jak dawniej!

Jesteście gotowi na takie wyzwania? Trzy dystanse do wyboru – Beginner 3 km, Runner 6 km, Warrior 9 km. Wspaniała lokalizacja, świetna trasa, wzniesienia, woda, wąwóz, wzniesienia, zbiegi, podbiegi, Wisła,bagna i bieg wokół prawdziwego zamku. Wszystko czego pragnie biegacz, a może nawet świr przeszkodowy!

Dołącz do elity współczesnych Gladiatorów – biegaj i pomagaj z nami.
Zamieniamy kilometry na złotówki! dla … biegniemy pod hasłem …

 

Na tej trasie zmierzysz się nie tylko z przeszkodami postawionymi przez organizatorów, ale i zróżnicowanym terenem. Właśnie tego dnia poczujesz się kimś innym, ten dzień zmieni Twoje życie na lepsze!

Poza wspaniałą trasą z jaką będzie dane Ci się zmierzyć w Miasteczku ACH znajdziesz coś dla całej rodziny. ACH Kids dla dzieciaków od 4 lat, pokaz walk Gladiatorów, stoiska militarne, stoiska grupy SALVOS Survival

Nie może Cię tam zabraknąć, zapisz się na stronie www.armageddonchallenge.pl bieg w Janowcu i odbierz bogaty pakiet startowy

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Grafik komputerowy, operator kamery i wszystkich możliwych urządzeń elektronicznych. Ojciec i matka w jednym – projektu graficznego Grupy LPU; na co dzień właściciel agencji reklamowej: MULTIMEDIA. Przedsiębiorca, miłośnik zdrowego rozsądku w przepisach prawa.

Brak komentarzy

Napisz komentarz