HomeInformacjeTermy w Celejowie być może już za nieco ponad 2 lata

Termy w Celejowie być może już za nieco ponad 2 lata

Potwierdziły się informacje o przyznaniu dotacji w ramach programu Polska Wschodnia. Spółka Termy Celejów otrzymała prawie 67 milionową dotacje na budowę nowoczesnego obiektu z basenami leczniczymi i częścią hotelową. Całość inwestycji oszacowano na ponad 150 mln.

Teraz przed inwestorem przygotowanie projektu wykonawczego a zaraz potem wybór wykonawcy i budowa. Przewidywany czas budowy całego kompleksu to 24 miesiące. Przypomnijmy, że pomysł na inwestycje to okres kilkunastu lat wstecz. Niestety nie udawało się spiąć inwestycji. W listopadzie ub.roku spółka otrzymała pozwolenie na budowę i rozpoczęła batalię o dofinansowanie. Udało się to dopiero za drugim razem. Pomimo tego, że dochodziły do nas informacje o pozytywnych dla nas decyzjach nie chcieliśmy zapeszać i czekaliśmy na ostateczny werdykt mówi Witold Woliński pełnomocnik Term Celejów i Członek Zarządu Mak Dom.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz