HomeSportMecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje

Mecz z Gwardią Koszalin odwołany Wisła wciąż pauzuje

Niestety nie mają szczęścia do pogody piłkarze puławskiej Wisły. W czwartek Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołał kolejne spotkanie tym razem to zaplanowane na sobotę 17 marca kiedy to Gwardia Koszalin miała podjąć Wisłę Puławy.

Powodem odwołania meczu jest fatalny stan płyty stadionu w Koszalinie. Nowy termin spotkania z Gwardią nie jest jeszcze znany. Wiślacy zmagania ligowe próbują rozpocząć już od 4 marca niestety zmrożone boiska nie pozwoliły do tej pory na rozpoczęcie rundy rewanżowej. Tydzień później PZPN odwołał kolejne spotkania. Tym razem na pomorzu aura nie pozwoliła na rozegranie meczu. Miejmy nadzieje, że pogoda pozwoli na rozpoczęcie ligi za tydzień Wisła podejmować będzie zespół MKS-u Kluczbork. Alternatywą dla ligowego meczu ma byś gra kontrolna z rywalem zza miedzy Powiślakiem Końskowola, który wstępnie zaplanowano na sobotę na boisku na puławskich Błoniach.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz