HomeSportW sobotę mecz, wcześniej pozowanie do zdjęć

W sobotę mecz, wcześniej pozowanie do zdjęć

Co prawda nie udało się jeszcze rozpocząć rundy rewanżowej II ligi zespołowi puławskiej Wisły ale był to czas, kiedy można było bez przeszkód zrealizować wszystkie zadania marketingowe, które tuż przed rozpoczęciem rundy mają do wykonania zawodnicy a także klub.

We wtorek na płycie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do zdjęć pozowali zawodnicy i sztab szkoleniowy puławskiej Wisły. Tak jak i w minionym sezonie puławianie zagrają w meczach domowych w tradycyjnych biało-niebieskich pasiakach holenderskiej firmy Masita i w tychże strojach pozowali fotoreporterom lokalnych mediów. Na mecze wyjazdowe zarezerwowane zostały stroje w kolorze czerwonym. Na strojach, w których Wiślacy zagrają oprócz herbu klubu znalazły się logotyp sponsora strategicznego Grupy Azoty Puławy S.A. a także logo nowego sponsora wspierającego klub od nowego sezonu firmy KOFLEX. Przypomnijmy że najbliższy mecz Wisła zagra w najbliższą sobotę z Gwardią w Koszalinie miejmy nadzieje, że już nic nie stanie na przeszkodzie w inauguracji ligi przez podopiecznych Bohdana Bławackiego.

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz