HomeInformacjeBieg Zielonych Sznurowadeł już 11 marca

Bieg Zielonych Sznurowadeł już 11 marca

Fundacja Bezmiar już po raz kolejny organizuje w Puławach, na przywitanie wiosny (11 marca) Bieg Zielonych Sznurowadeł.  W tym roku po raz pierwszy w ramach Zielonych Sznurowadeł rozegrane zostaną również zawody nordic walking – Puławska Zielona Piątka.


Wydarzenie połączone będzie z akcją charytatywną, w trakcie której zbierana będzie pomoc rzeczowa dla dzieci i młodzieży z Puławskich Ośrodków Szkolno-Wychowawczych: Bieg Sznurowadeł to dwa dystanse: półmaraton i 5 km. Puławska Zielona Piątka : nordic walking na dystansie 5 km. Pierwsi na starcie staną zawodnicy nordic walking, którzy na trasę wyruszą o godz. 10:30 o godz. 11:00 rywalizację rozpoczną półmaratończycy , a kwadrans później wystartują zawodnicy na 5 km. Start i metę przewidziano w puławskiej Marinie.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz