HomeInformacjeGala Przedsiębiorczości Puławskiej Izby Gospodarczej (VIDEO)

Gala Przedsiębiorczości Puławskiej Izby Gospodarczej (VIDEO)

Puławska Izba Gospodarcza zorganizowała w piątek doroczną Galę Przedsiębiorczości. Uroczyste spotkanie odbyło się w pięknej scenerii sal Pałacu Czartoryskich. Gala Przedsiębiorczości była okazją do tego by nagrodzić tych najwybitniejszych oraz przyjąć nowych członków w poczet organizacji skupiającej kilkudziesięciu przedsiębiorców z terenu Puław i okolic.

W tym roku Złotą Buławą Przedsiębiorczości Puławskiej Izby Gospodarczej został uhonorowany Henryk Amanowicz właściciel Zakładów Mięsnych w Dobrosławowie. Medalami pamiątkowymi województwa lubelskiego uhonorowano Igę Próchniak-Czaplę, właścicielkę biura doradczo księgowego, Józefa Strzałkowskiego i Arkadiusz Główkę z puławskiego Remzap-u, Andrzej Kozak reprezentujący Mezap, uhonorowano także Piotra Gawrona Prezesa SKOK Wisła a także Waldemara Szałasa właściciela Hotelu Prima, i  Zbigniewa Woźniaka Prezesa Spółki „Echo-son” w Puławach. Puławska Izba Gospodarcza rozpoczyna 17 rok swojego istnienia. Puławy są ewenementem w kwestiach przedsiębiorczości. Samorząd korzysta z tego tytułu. Na dochód do budżetu miasta składają się w większości podatki z dużych puławskich firm stanowiących filar nie tylko gospodarki województwa, ale i Polski.

 

Michał Krawczyk – Prezes Puławskiej Izby Gospodarczej

Obecnie Puławska Izba Gospodarcza jest silną reprezentacją przedsiębiorców zarówno małych jednoosobowych jak i dużych firm. Zrzeszone w Puławskiej Izbie firmy zatrudniają kilka tysięcy pracowników.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz