HomeFotorelacjeWigilia w Klubie Sportowym “Wisła”

Wigilia w Klubie Sportowym “Wisła”

W piątkowe popołudnie sportowcy trenerzy a także osoby na co dzień współpracujące z Klubem Sportowym „Wisła” spotkały się na wigilijnej kolacji.

Przy choince, klimatycznej, świątecznej muzyce a także przy stołach z wigilijnym potrawami osoby, które spotkały się tego popołudnia składały sobie życzenia zdrowia a także sukcesów sportowych. Padły także znamienne słowa, które odnosiły się szczególnie do drużyny piłkarskiej puławskiej Wisły by powróciła na należne jej miejsce. Dobrej współpracy i jeszcze lepszych wyników sportowych życzył Prezes Grupy Azoty “Puławy” S.A. Jacek Janiszek. Po raz pierwszy na wigilijne spotkanie zaproszenie przyjął ks. Aleksander Zeń, który także życzył sportowcom trenerom i osobom zarządzającym klubem sukcesów i spokojnych świąt Bożego Narodzenia.

foto: LPU24.pl

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz