HomeInformacjeForum innowacji z udziałem Grupy Azoty “Puławy”(VIDEO)

Forum innowacji z udziałem Grupy Azoty “Puławy”(VIDEO)

Puławski Park Naukowo technologiczny gościł w czwartek uczestników Forum pod nazwą ARP Innovation Pitch zorganizowanym przez Grupę Azoty Puławy i Agencję Rozwoju Przemysłu. W puławskim forum wzięło udział 10 firm, które przedstawiły najbardziej innowacyjne pomysły, które mogłaby wykorzystać w swojej działalności Grupa Azoty „Puławy” S.A.

W Puławach swoje projekty prezentowały m.in. Politechnika Krakowska, która pokazała projekt wytwarzania nawozów z alternatywnych surowców fosforowych czy takie firma IC Solutions , która zaprezentowała system digitalizacji danych. Przypomnijmy, że od października autorzy innowacyjnych rozwiązań mogli zgłaszać swoje projekty oraz prowadzić rozmowy z osobami odpowiedzialnymi w Azotach za wdrażanie innowacji. Projekty innowacyjne dotyczą m.in obszarów nawozowego, biotechnologii, produktowego a także nowych technologii.


Andrzej Skwarek – Członek Zarządu Grupy Azoty „Puławy” S.A.

Jak nas poinformowały służby prasowe Grupy Azoty „Puławy” większość z przedłożonych projektów to gotowe do wdrożenia niezwykle interesujące przedsięwzięcia. Jak się dowiadujemy autorami projektów są nie tylko środowiska naukowe, ale także podmioty z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz