HomeSportSzlachetna Wisła (VIDEO)

Szlachetna Wisła (VIDEO)

Zawodnicy drugoligowej Wisły po raz kolejny wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka. Jest to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. To po Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, najbardziej popularna forma pomocy w jaką angażują się finansowo i rzeczowo Polacy.

Mateusz Pielach, Tomasz Sedlewski, Sylwester Patejuk, Iwan Litwiniuk, Jakub Poznański i Konrad Szczotka kupowali w jednym z puławskich supermarketów najbardziej potrzebne produkty.


Mateusz Pielach – Wisła Puławy

W koszach zakupowych naszych piłkarzy znalazły się m.in słodycze, żywność z długim terminem przydatności ale także niezbędna w każdym domu chemia gospodarcza. Wszystkie te produkty trafią tuż przed świętami do konkretnej rodziny z naszego miasta.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz