HomeInformacjeZłota Sowa dla Puław za film o tematyce ekologicznej (VIDEO)

Złota Sowa dla Puław za film o tematyce ekologicznej (VIDEO)

Nasze miasto zostało docenione za propagowanie treści przyrodniczych i ekologicznych. Puławy zdobyły statuetkę Złotej Sowy w ramach dwunastej edycji międzynarodowego festiwalu filmów turystycznych, ekologicznych i artystycznych FilmAT. Prestiżową statuetką uhonorowany został film zatytułowany „Puławy – ścieżkami przyrody” wyprodukowany przez puławskie Studio K.

Festiwal FilmAT to jeden z największych na świecie festiwali filmów turystycznych, ekologicznych i artystycznych. Słynna statuetka Turysty stała się już symbolem profesjonalizmu, przynosząc absolutny zaszczyt i dumę tym, którzy ją otrzymali.


Izabela Giedrojć -Kierownik Biura Zieleni Miejskiej ZDM Puławy

W ramach Festiwalu oceniane są filmy w poszczególnych kategoriach w czterech głównych tematach, w których najwyższą nagrodą jest Grand Prix. W każdym temacie pracują oddzielne komisje jurorskie, w skład których wchodzą eksperci z tej dziedziny, filmowcy a także zdobywcy Oscara i innych międzynarodowych nagród filmowych. Festiwalowi towarzyszy Konferencja International Tourfilm Academy dedykowana filmowi turystycznemu i ekologicznemu.

UM Puławy, Studio K

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz