HomeInformacjeŻartów nie ma strajk w Grupie Azoty Puławy wisi w powietrzu

Żartów nie ma strajk w Grupie Azoty Puławy wisi w powietrzu

Wszystko na to wskazuje, że pracownicy Grupy Azoty „Puławy” S.A. przystąpią do strajku. Członkowie Komitetu Strajkowego w Grupie Azoty „Puławy” S.A., w poniedziałek (13 bm.) o 11.00 organizują konferencję prasową, podczas której zamierzają przedstawić postulaty strajkowe.

Komitet Strajkowy zaprosił dziennikarzy do Sali Dialogu w budynku przy bramie nr 1 Grupy Azoty „Puławy” S.A. Przypomnijmy, że napięcie wśród załogi spowodowały doniesienia o forsowaniu przez Zarząd Spółki matki Grupy Azoty zlikwidowania pionu handlowego i działu audytu w strukturze Grupy Azoty Puławy. Związkowcy podkreślają, że to powolna likwidacja samodzielności puławskiej spółki i sprowadzenia Puław do zakładu konfekcjonującego wyprodukowane towary.

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz