HomeInformacjeMiasto kupiło Pałac Marynki ? (VIDEO)

Miasto kupiło Pałac Marynki ? (VIDEO)

Udział w przetargu na zakup Pałacu Marynki poprzedziła uchwała RM, w której puławscy radni podjęli jednogłośnie upoważnili Prezydenta do zakupu nieruchomości . To był pierwszy etap. Zanim doszło do otwarcia ofert z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotkał się prezydent Puław i szef biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego – Artur Kwapiński zarazem radny PiS.

Jak usłyszeliśmy transakcja była bezpieczna, gdyby ktoś jeszcze chciał kupić od Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach konkurs ofert prawdopodobnie byłby unieważniony.

(VIDEO) Konferencja prasowa 02.11.2017
Tak więc to już tylko formalność by Gmina oficjalnie nabyła tę nieruchomość od tego momentu zacznie się procedura związana z przygotowaniem dokumentacji na modernizację pałacu, bardzo luźne szacunki kosztów, które może pochłonąć przywrócenie obiektu do świetności do rząd 12- 15 mln zł

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz