HomeInformacjePrzedszkolaki z Puław pomagają przedszkolakom z Ukrainy. (VIDEO)

Przedszkolaki z Puław pomagają przedszkolakom z Ukrainy. (VIDEO)

Przedszkolaki z Puław pomagają przedszkolakom z Ukrainy. To akcja nieco inna niż te, które organizowane są do tej pory po ubiegłorocznej wizycie nauczycieli z lwowskich przedszkoli w Puławach i wcześniejszej wizycie Dyrektorki Miejskiego Przedszkola nr 13 we Lwowie, nawiązały się przyjaźnie i znajomości, które owocują dzisiejszą akcją w puławskich przedszkolach a także niektórych szkołach zbierane są dary.

Przedszkolaki świetnie zareagowały na potrzeby swoich rówieśników ze Lwowa. Do przedszkola przynoszone są najbardziej osobiste rzeczy dzieciaków, którymi chcą się podzielić z przedszkolakami z Ukrainy. Akcja potrwa do 31 listopada a jej organizatorami są Miejskie Przedszkola nr 7 i 13 w Puławach oraz Fundacja Zarażamy Radością.

Oglądaj w LPUtv.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz