HomeInformacjeJedynka ma nowe obiekty sportowe (VIDEO)

Jedynka ma nowe obiekty sportowe (VIDEO)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wreszcie doczekali się nowego kompleksu sportowego.  Do wybudowanej w 2009 roku hali sportowej dołączył  zespół boisk. W czwartek uroczyście otwarto nowe obiekty sportowe.

Wartość inwestycji na terenie Szkoły Podstawowej nr 1  to 3 mln złotych kwota ta obejmuje także wykonanie tzw. infrastruktury towarzyszącej czyli chodników dużego parkingu i nowego ogrodzenia .

Kilka miesięcy temu  pisaliśmy, że generalnym wykonawcą obiektów sportowych wyłonionym w przetargu jest firma TAMEX specjalizująca się w wykonawstwie obiektów sportowych. Warto przypomnieć, że ta sama firma ta zrealizowała także w Puławach projekt modernizacji obiektów sportowych w Szkole Podstawowej nr 11 w osiedlu Niwa.  Nowe boisko „jedynki” od razu zostało przetestowane na sztucznej trawie spotkali się zawodnicy puławskiej Wisły, którzy rozegrali towarzyskie spotkanie z piłkarzami  z SP nr 1 w Puławach.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz