HomeInformacjeSpotkanie przedstawicieli klastrów w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym

Spotkanie przedstawicieli klastrów w Puławskim Parku Naukowo Technologicznym

Puławski Park Naukowo – Technologiczny był miejscem spotkania przedstawicieli klastrów, czyli zgodnie z definicją grup przedsiębiorstw pochodzących z tego samego lub pokrewnych sektorów, a także instytucji i organizacji ściśle współpracujących ze sobą.

Głównym tematem spotkania była możliwość podjęcia dyskusji, wymiany doświadczeń, jak również wypracowanie wspólnych rozwiązań, które mogą być w przyszłości realizowane z myślą o nowoczesnym biznesie.

 

Tomasz Szymajda – prezes PPNT w Puławach

W spotkaniu wzięli udział m.in przedstawiciele klastrów: Wschodniego Obróbki Metali, Lubelskiej Medycyny, Klastra Bio Tech Med, czy Digital Knowledge Cluster, a także Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej oraz Generatora Innowacji.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz