HomeInformacjeJubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (VIDEO)

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Technicznych w Puławach (VIDEO)

W ZST uroczyście obchodzono jubileusz 50-lecia istnienia placówki. Oficjalne obchody zapoczątkowało odsłonięcie tablicy pamiątkowej przygotowanej z okazji rocznicy. W nowej hali sportowej odbyła się część oficjalna uroczystości z udziałem parlamentarzystów, władz miasta i powiatu a także zaproszonych gości i absolwentów szkoły.

Jednym z elementów obchodów półwiecza Zespołu Szkół Technicznych było podpisanie umowy pomiędzy placówką a Grupą Azoty Puławy, która chętnie sięga po absolwentów popularnego „chemika” jako wykwalifikowaną kadrę.

Uroczystości jubileuszowe zakończyły koncerty puławskich zespołów prezentujące różne gatunki muzyczne. Zagrali m.in Jadwiga Malinowska & Amadeusz Górski & Michał Głos i Touching Display.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz