HomeTrafficCiężarówka uderzyła w samochód osobowy 3 osoby poszkodowane (FOTO)

Ciężarówka uderzyła w samochód osobowy 3 osoby poszkodowane (FOTO)

Ok. godziny 16.00 w środę przed rondem przy ul. Żyrzyńskiej w Puławach na wysokości wiaduktu kolejowego, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów dwóch osobowych i ciężarówki.

Jak się okazało sprawcą wypadku był kierowca ciężarowego MAN a, który jechał lewym pasem w stronę miasta i tak niefortunnie próbował zjechać na prawy pas, że uderzył w jadącą równolegle Mazdę. Prowadząca osobówkę kobieta w wyniku uderzenia straciła panowanie nad kierownicą i przejechała na przeciwległy pas ruchu uderzając w nadjeżdżającego od strony miasta Opla Corsę. W wyniku tego zdarzenia kompletnemu zniszczeniu uległy dwie osobówki do szpitala trafiły 3 poszkodowane osoby. Na dłuższej obserwacji w szpitalu pozostało 7 – letnie dziecko. Pozostali poszkodowani po przeprowadzeniu badań zostali zwolnieni do domu. Jak nas poinformowała rzecznik puławskiej Policji – mł. aspirant Ewa Rejn -Kozak – wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem i punktami karnymi.

foto: Rafał Sikora, Mariusz Grzechnik

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz