HomePOLECAMY24 godzinny I Bieg Przyjaźni im. Jana Pawła II (VIDEO)

24 godzinny I Bieg Przyjaźni im. Jana Pawła II (VIDEO)

24 godzinny sztafetowy Bieg Przyjaźni w parach ,,im. Jana Pawła II” odbędzie się 07/08. 10. 2017 na bieżni stadionu miejskiego w Puławach. Formuła biegu zakłada, ze będą przyjmowane zgłoszenia osób indywidualnych, grup zorganizowanych oraz par – co w ogólnym rozumieniu stanowi dwie osoby nie ograniczając wieku ani płci.

Pary stanowiły będą sztafetę główną biegu i będą miały do pokonania dziesięć okrążeń co stanowi dystans czterech kilometrów, planujemy, że czas przebiegnięcia jednej sztafety dziesięciu okrążeń w wymiarze czasowym będzie zbliżony do 20-25 minut, co  w ogólnym wymiarze  będzie stanowiło w trakcie godziny start około trzech sztafet a w trakcie całego biegu około sześćdziesięciu par, nie wykluczając możliwości , że jedna sztafeta może brać udział kilka razy w trakcie 24 godzinnego biegu. Osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane same ustalają dystans do pokonania, minimum jedno okrążenie co stanowi dystans 400m.

Do rozstawionych sztafet minimum dwu osobowych zostaną dołączone zgłoszone i z wcześniej zaplanowanym czasem udziału w biegu osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane.

Pomysłodawcami imprezy biegowej są: Monika Zawadzka – Rozdoba – Kierownik projektu i  Grzegorz Górnik – Manager projektu oraz Anetta Górnik, Monika Kosidło, Urszula Rułka, Ola Nowaczek, Sylwia Bernat.

Dla kogo biegniemy

Kamila Kołcz jest 16-letnia dziewczynką. Urodziła się z zespołem CHARGE,

który przytrafia się 1: 100 000 urodzeń. Po porodzie miała wylew śródczaszkowy, który spowodował niedowład prawej strony ciała i porażenie nerwu twarzowego, przez co ciężko jest się jej uśmiechać.Z powodu wrodzonej wady ucha wewnętrznego, ślimaka i błędnika ma obustronny niedosłuch stopnia głębokiego. Kamilka nie mówi. Oprócz tego ma kłopoty z równowagą, które spowodowane są wadą wrodzona móżdżku i hypoplazją robaka móżdżku.
W międzyczasie zdiagnozowano jeszcze u Kamili autyzm, padaczkę lekooporną, rozszczep podniebienia miękkiego, skoliozę lędźwiową, krótkowzroczność obuoczną, niedoczynność tarczycy i przysadki mózgowej oraz upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym.

Cel naszej zbiórki

Po biegu 8.10.2017 o godz. 12.15 zostanie zorganizowana licytacja i loteria fantowa dla wszystkich uczestników Biegu Przyjaźni.

Szanowni Państwo ufundowane przez Państwa kwoty finansowe  na rachunek bankowy: Fundacja ,,Zarażamy Radością” ul. Lubelska 33/16, 24-100 Puławy, Bank BGŻ BNP PARIBASnr rachunku: 77 1600 1462 1030 5645 9000 0001 zostaną przekazane poprzez fundację na konto Kamili Kołcz, a ufundowane  przez Państwa wszystkie nagrody i vouchery zostaną rozlosowane wśród wszystkich uczestników bieg.

Państwa hojność będzie bardzo atrakcyjną formą zachęty do udziału w naszym biegu.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz