HomeInformacjeNagrody Prezydenta za udział w życiu kulturalnym miasta tylko do 20 września (VIDEO)

Nagrody Prezydenta za udział w życiu kulturalnym miasta tylko do 20 września (VIDEO)

Tylko do 20 września można składać wnioski o przyznanie nagrody Prezydenta Miasta Puławy za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody te coroczne służą wyróżnieniu i uhonorowaniu osób oraz podmiotów, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji kultury w Puławach.

Jolanta Wróbel – Kierownik Wydziału Kultury UM Puławy

Nagrody wręczane są corocznie na uroczystej Inauguracji Roku Kulturalnego. Pewnym novum jest Nagroda pn. „Puławski Talent” i przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku 12-20 lat, obdarzonych szczególnym talentem w dziedzinie artystycznej, promujących Puławy oraz biorących czynny udział w życiu kulturalnym miasta.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz