lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeCzas na głosowanie nad projektami do Budżetu Obywatelskiego 2018 (VIDEO)

Czas na głosowanie nad projektami do Budżetu Obywatelskiego 2018 (VIDEO)

Zakończony został Etap opiniowania projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego w edycji 2018. Zespół ds. budżetu Obywatelskiego zaopiniował wszystkie zgłoszone przez mieszkańców pomysły, i przekazał je Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego Rady Miasta. Komisja zadecydowała o tym które projekty zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców.

Głosować można na dwa sposoby elektroniczny i tradycyjny. Sposób tradycyjny nie budzi żadnych wątpliwości. Trzeba wybrać się do Rejonowego Punktu Wyborczego, tam należy podpisać się na liście wyborców i na otrzymanych dwóch kartach do głosowania z projektami miejskimi i rejonowymi wybrać te, które w ocenie głosującego powinny zostać zrealizowane. Z głosowaniem internetowym jest nieco inaczej tutaj potrzebny jest dostęp do internetu i telefon komórkowy. Chcąc oddać głos przez Internet będzie trzeba podać swój nr telefonu, na który otrzymamy kod weryfikacyjny. Wpisując ten kod w wyznaczone miejsce, będzie można oddać głos. Podwójna weryfikacja pozwoli uniknąć problemów z nieuczciwymi praktykami, które pojawiały dwa lata temu.

Ewelina Borawska– Wydział Komunikacji Społecznej UM Puławy

Głosowanie internetowe odbędzie się w dniach 11 – 17 września, w sposób tradycyjny będzie można głosować
1 października i co ważne w wyznaczonych punktach w każdym z rejonów.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz