lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeSpotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego 2018 (VIDEO)

Spotkanie w sprawie Budżetu Obywatelskiego 2018 (VIDEO)

W środę 6 września w sali konferencyjnej UM Puławy odbędzie się spotkanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego edycji 2018. Na spotkaniu w obecności Prezydenta Puław, Przewodniczącej Doraźnej Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego oraz kierowników komórek organizacyjnych Urzędu Miasta Puławy zostaną przedstawione projekty, które będą poddane pod głosowanie.

Jak zapowiadają organizatorzy zostanie bardzo precyzyjnie omówiona procedura głosowania zarówno internetowego jak i tradycyjnego. Na tym spotkaniu wszyscy wnioskodawcy będą mieli okazję promować swoje projekty.

Ewelina Borawska – Wydział Komunikacji Społecznej UM Puławy
Spotkanie to przypomnijmy odbędzie się w środę 6 września o 17.00  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy przy ul. Lubelskiej 5.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz