lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomePOLECAMYPHOTO DAY

PHOTO DAY

Interesujesz się fotografią? Lubisz robić zdjęcia z niepowtarzalnej perspektywy i w wyjątkowych miejscach? Photo Day to idealna okazja żeby uwiecznić na fotografiach Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” tuż przed modernizacją i zatrzymać w kadrze jego unikalny charakter.

„Dom Chemika” otwiera dla Was wszystkie drzwi! Uczestnikom akcji do dyspozycji oddaje cały obiekt. Podczas spaceru uczestnicy zostaną oprowadzeni po dobrze znanych salach, a także zajrzą w miejsca niedostępne na co dzień, takie jak: podziemia, dach, fosa, kabina projekcyjna, akustyczna czy sala widowiskowa od kuchni.

Na wspólnym fotografowaniu spotkamy się 9 września br. o godz. 16:00 – zbiórka przy portierni. Wśród autorów zdjęć, którzy do 13 września prześlą na adres: photoday@domchemika.pl nie mniej niż 3 zdjęcia w rozmiarze do 3 MB, rozlosowane zostaną dwie podwójne wejściówki na koncert zespołu Oddział Zamknięty (17 września 2017 r.).

Najlepsze zdjęcia wykonane podczas Photo Day zostaną opublikowane na stronie www.domchemika.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/pokdomchemika/

Ilość miejsc ograniczona!

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz