HomeInformacjeVII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych (VIDEO)

VII Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych (VIDEO)

Już po raz siódmy w Puławach i okolicznych miejscowościach zabrzmią instrumenty orkiestr w ramach odbywającego się od 1 do 3 września VII Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych. Muzycy wystąpią w Puławach, Trzciankach, Kazimierzu Dolnym oraz Wąwolnicy.

Rozpoczęcie Festiwalu zaplanowano na piątek o godzinie 16:00. Wzorem lat ubiegłych odbędzie się ono na Skwerze Niepodległości w Puławach. W niedzielę o 14:30 na Stadionie MOSiR odbędzie się Gala Finałowa VII Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych. W międzyczasie zgodnie z programem imprezy będzie można wysłuchać koncertów plenerowych m.in w magicznych Ogrodach w podpuławskich Trzciankach czy podczas rejsu statkiem po Wiśle w Kazimierzu  Dolnym. Uczestnictwo w festiwalu potwierdziło 10 orkiestr z Polski i 3 zagraniczne.


Łukasz Kołodziej – Wydział Komunikacji Społecznej UM Puławy

W Puławach wystąpią m.in muzycy z Wielkopolski, Mazowsza, województwa łódzkiego a także pobliskiej Końskowoli. Orkiestry zagraniczne przyjadą z Ukrainy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz