lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeSportNa Śląsk po zwycięstwo Wisła zagra z Rozwojem Katowice (VIDEO)

Na Śląsk po zwycięstwo Wisła zagra z Rozwojem Katowice (VIDEO)

Drużyna Wisły Puławy wyjechała w czwartek na Śląsk by w pierwszym wyjazdowym spotkaniu zagrać mecz z Rozwojem w Katowicach. Obie drużyny mają coś do udowodnienia Wiślacy muszą zmazać plamę po porażce z Siarką w Puławach. W podobnej sytuacji są gospodarze, którzy potknęli się na Warcie Poznań.


Ostatni raz z Rozwojem Wisła grała w sezonie 2014/15 również w II lidze. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Puławach górą była ekipa gości, która zwyciężyła po bramce Adama Żaka. Natomiast rewanż w Katowicach zakończył się remisem 2:2, a bramki dla Wisły zdobyli wówczas Konrad Nowak i Jarosław Niezgoda. W międzyczasie obie drużyny zasmakowały gry na zapleczu ekstraklasy, obie także musiały przełknąć gorycz spadku do II ligi. Wisła pojechała do Katowic bez Piotra Żemły  i Sylwestra Patejuka.


Adam Buczek – trener Wisły Puławy

Jedno jest pewne mecz zapowiada się emocjonująco. Początek spotkania w piątek o 17.00

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz