HomeInformacjeWisła Puławy -Avia Świdnik 3:0 (1:0) w meczu kontrolnym

Wisła Puławy -Avia Świdnik 3:0 (1:0) w meczu kontrolnym

Kolejny mecz sparingowy rozegrali piłkarze Wisły Puławy w okresie przygotowawczym tym razem naprzeciwko zespołu Adama Buczka stanęli gracze III ligowej Avii Świdnik. Pierwszą jedenastkę  na sparing z Avią stworzyli Sebastian Madejski, Krystian Kusal, Jakub Poznański, Sebastian Murawski, Bartosz Sulkowski, Sebastian Głaz, Adrian Popiołek, Irakli  Meschia, Dawid Pożak, Piotr Darmochwał i Robert Hirsz.

W drugiej połowie zagrali pozostali piłkarze Adama Buczka plus testowany piłkarz z Dolnego Śląska. Tylko 20 minut piłkarze Avii zdołali zachować czyste konto. Wisła po strzale Irakliego Meschii  objęła  prowadzenie. Do przerwy świetnych sytuacji nie wykorzystali jeszcze m.in strzelec bramki oraz Piotr Darmochwał po prowadzonej raczej w spokojnym tempie pierwszej części meczu Wiślacy prowadzili 1:0 w drugiej połowie mecz nieco się ożywił. Piłkarze Wisły zaczęli częściej atakować bramkę Jakuba Zolecha wychowanka Wisły broniącego bramki Avii. Ataki te przyniosły efekty w  54 minucie na 2:0 podwyższył  Piotr Darmochwał a w 75 minucie Dawid Brzeski dołożył trzecią bramkę. Środowy  mecz był ostatnią próbą przed spotkaniem w rozgrywkach Pucharu Polski. W najbliższą sobotę puławianie w  1 rundzie zagrają z Pogonią Siedlce o kolejny etap rozgrywek pucharowych. Mecz odbędzie się na stadionie MOSiR o godz. 18.00.

foto: Wojciech Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz