HomePOLECAMYSpotkanie z Bajarkami znad Wisły

Spotkanie z Bajarkami znad Wisły

Jak wiadomo, bajki najlepiej czytają babcie. A te bajarkowe babcie są szczególne, bo wyjęte prosto z bajek … 16 lipca o godz. 16.00 zapraszamy na Dziedziniec Pałacu Książąt Czartoryskich na spotkanie z Bajarkami znad Wisły. 

Bajarki znad Wisły to grupa 12 wyjątkowych bajarek, które przygotowały dla najmłodszych coniedzielny cykl atrakcyjnych spotkań w plenerze połączony z czytaniem bajek, grami i zabawami oraz innymi atrakcjami. Spotkania będą odbywały się w lipcu i w sierpniu.

Na wspólne spotkanie przy bajkach zapraszamy w niedzielę, 16 lipca o godzinie 16:00 na Dziedziniec Pałacu Książąt Czartoryskich. Fragment książki Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” przeczyta wcielająca się w postać baśniowej bajarki Renata Siedlaczek. Historia opowiada o przygodach, jakie przytrafiły się skarpetkom, które pogubiły się w praniu i muszą na nowo odnaleźć swoje role w życiu.

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Puławski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Dofinansowano ze środków projektu „UTW dla społeczności” będącego częścią programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz