lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeKonferencja ws. cyfryzacji

Konferencja ws. cyfryzacji

W Sali Pompejańskiej puławskiego starostwa odbyła się jedna z serii ośmiu konferencji organizowanych w województwie lubelskim pod nazwą „Cyfryzacja. Biznes – Samorząd – Fundusze Europejskie”.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego z województwa lubelskiego oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Celem tych Konferencji jest pogłębianie i promocja wiedzy na temat cyfryzacji oraz wsparcie w zakresie przygotowywania projektów , które mogą wpłynąć na poprawę jakości i dalszego rozwoju usług publicznych, świadczonych przez jednostki samorządu terytorialnego w naszym województwie. Puławska konferencja była jedna z ośmiu, które odbyły i odbywać się będą w województwie lubelskim. Przed uczestnikami jeszcze konferencje w Lublinie, Zamościu i Kraśniku.

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz