HomeWasze LPUFood trucki opanowały centrum Puław

Food trucki opanowały centrum Puław

Podczas minionego weekendu każdy, kto gustuje w szybkim, ulicznym jedzeniu mógł nacieszyć swoje kubki smakowe na imprezie z serii Food Truck Stars Tour.

Tuż przed wejściem do Galerii Zielonej utworzyło się mini miasteczko składające się z barwnych food trucków oferujących bogatą paletę potraw pochodzących z różnych stron świata. Amatorzy kuchni włoskiej znaleźli tam swój kącik, można było posmakować kuchni żydowskiej, ale również prawdziwych belgijskich frytek. Na miłośników kuchni azjatyckiej czekała również sałatka z wodorostów. Oczywiście całe przedsięwzięcie, miało pozwolić mieszkańcom Puław na chwilkę relaksu przy dźwiękach klimatycznego podkładu muzycznego i spróbowanie czegoś czego na co dzień nie da się kupić w restauracjach.. Puławski weekend z food truckami był jednym z 28, które odbywają się tego lata w Polsce.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz