HomeInformacjeAkcja krwiodawstwa przy Zakładach Azotowych

Akcja krwiodawstwa przy Zakładach Azotowych

Okres wakacyjny to moment kiedy drastycznie rośnie liczba wypadków komunikacyjnych a co za tym idzie znacząco wzrasta zapotrzebowanie na krew. Jak wiadomo tego najcenniejszego z leków nie da się wyprodukować.

Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi „Dar Życia” działajacy przy Grupie Azoty „Puławy” zaprasza wszystkich pracowników, którzy jak czytamy w zaproszeniu pragną oddać cząstkę siebie dla ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka, na kolejną akcję poboru krwi. Akcja odbedzie się odbędzie się w środę 21.06.juz o goidzinie 9.00 w Mobilnym Punkcie Poboru Krwi na parkingu przed biurowcem Grupy Azoty ZA Puławy S.A. i potrwa do godz.13.00  Dodajmy, że każdy zarejestrowany krwiodawca otrzyma drobny upominek.”

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz