HomeInformacjeSpotkanie warsztatowe ws Budżetu Obywatelskiego

Spotkanie warsztatowe ws Budżetu Obywatelskiego

W środę w Urzędzie Miasta Puławy odbyło się spotkanie z mieszkańcami połączone z warsztatami pisania wniosków w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego.

Na spotkanie przybyli mieszkańcy, którzy wraz z kierownikami wydziałów puławskiego magistratu odpowiedzialnymi za opiniowanie przyszłych projektów, mieli okazję określić ich prawidłowe położenie, koszt oraz techniczne możliwości realizacji. Podczas warsztatów złożono pierwsze wnioski w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Od 31 maja do 30 czerwca mieszkańcy mają możliwość składania wniosków drogą tradycyjną w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Puławy oraz przez internet. W piątej edycji Budżetu Obywatelskiego do wydania jest 2 mln 100 tys złotych

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz