lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeBlogChciałbym się mylić – Obserwator

Chciałbym się mylić – Obserwator

Pisząc nie tak dawno wyraziłem przekonanie, że gazowa elektrownia o mocy wielokroć przekraczającej potrzeby Azotów nie powstanie. Ostatnie decyzje Zarządu G.A.Puławy to potwierdzają.

Postanowiono na rozbudowę obecnej elektrociepłowni opartej na węglu. W czasach prywatyzacyjnego szaleństwa gdy w Z.A. miałem „możliwości wpływu” jedna mądra osoba powiedziała „uważajcie, całego komina na raz nie da się z Azotów wynieść, ale po cegiełce tak”. I pilnowaliśmy w miarę możliwości tych cegiełek. To stwierdzenie o kominie jest nadal aktualne. Całych „Puław” do Tarnowa nie da się przenieść. Ale po cegiełce już tak. Drodzy następcy (przepracowałem w Azotach ponad 40-ci lat) pilnujcie tych cegiełek. Bo możecie pewnego dnia zauważyć, że komina już nie ma.

Obserwator.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz