HomeInformacjePożar drewnianego budynku na Wólce Profeckiej

Pożar drewnianego budynku na Wólce Profeckiej

Ok 8.30 we wtorek Dyżurny Komendy  Powiatowej Straży Pożarnej w Puławach otrzymał zawiadomienie  o pożarze niewielkiego drewnianego budynku przy ul. Wólka Profecka  nieopodal osiedla bloków komunalnych. Na miejsce Straż wysłała 4 zespoły w tym także samochód z drabiną.

W akcji ratowniczej, która trwała ok.  godziny uczestniczyła karetka pogotowia z zespołem ratowniczym i patrol Policji. Na miejscu okazało się, że płonie drewniany domek, w  którym przebywał starszy mężczyzna. Ogień udało się szybko ugasić, natychmiast od zabudowań odcięto zasilanie. Poszkodowanemu na szczęście udało się o własnych siłach opuścić płonący budynek. Na miejscu zdarzenia zespół karetki pogotowia udzielił mu pomocy. Wszystko wskazuje na to, ze zdrowiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że w bezpośrednim sąsiedztwie płonącego domku usytułowany jest drewniany dom mieszkalny. Policja i Straż Pożarna ustalają przyczyny tego pożaru.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz