lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomePOLECAMYPiątki w piwnicy

Piątki w piwnicy

Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach zaprasza entuzjastów słuchania i czytania własnych tekstów literackich na kolejne spotkanie z cyklu „Piątki w piwnicy”.

Celem projektu jest próba zintegrowania środowiska osób zajmujących się amatorsko i profesjonalnie literaturą z terenu powiatu puławskiego. Ponadto jest to przestrzeń do wymiany doświadczeń, poglądów i refleksji w kameralnej atmosferze MDK. 
Gościem nadchodzącego spotkania  będzie pan Ryszard Smolak. Wyróżniony w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Włodzimierza Pietrzaka oraz w XV Polonijnym i Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Leopolda Staffa w 2013r. . Nominowany do głównej nagrody za najlepszy tomik poezji 2010 roku tomiku „Zastępczy życiorys i inne wiersze” w XVII Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej.  Zdobywca II miejsca w X Konkursie Poetyckim „Echo moich gór” w Grybowie w 2013 r. oraz głównej nagrody za najlepszy tomik poezji 2014 roku „Ukrzyżowane pejzaże” w XXI Konkursie Literackim im. Anny Kamieńskiej. Autor poematu „Tristesse” , 2017 r.  
Spotkanie odbędzie się 2 czerwca o godzinie 16.00 w MDK ul.Sieroszewskiego 4.
Wstęp wolny.        
Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz