lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeGorąco na Walnym Solidarności

Gorąco na Walnym Solidarności

Bardzo gorący przebieg miało  czwartkowe nadzwyczajne Walne Zabranie  NSZZ „Solidarność” przy Grupie Azoty „Puławy”. Pierwsza część obrad była dostępna dla prasy natomiast w drugiej części na wniosek jednego z delegatów drzwi przed mikrofonami i kamerami zostały zamknięte.

Agenda dzisiejszego walnego zebrania przewidywała m.in  punkt związany ze sprawą zwieszenia bądź nie przewodniczącego zakładowej Solidarności Andrzeja Jacyny, w związku z upublicznieniem przez IPN zasobów według,  których Jacyna miał być tajnym współpracownikiem służb PRL.  Ostatecznie związkowcy w ogóle tą sprawa się nie zajęli, bo ze względów proceduralnych całe Walne Zebranie zostało przeniesione na  9 czerwca.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz