HomeInformacjeGorąco na Walnym Solidarności

Gorąco na Walnym Solidarności

Bardzo gorący przebieg miało  czwartkowe nadzwyczajne Walne Zabranie  NSZZ „Solidarność” przy Grupie Azoty „Puławy”. Pierwsza część obrad była dostępna dla prasy natomiast w drugiej części na wniosek jednego z delegatów drzwi przed mikrofonami i kamerami zostały zamknięte.

Agenda dzisiejszego walnego zebrania przewidywała m.in  punkt związany ze sprawą zwieszenia bądź nie przewodniczącego zakładowej Solidarności Andrzeja Jacyny, w związku z upublicznieniem przez IPN zasobów według,  których Jacyna miał być tajnym współpracownikiem służb PRL.  Ostatecznie związkowcy w ogóle tą sprawa się nie zajęli, bo ze względów proceduralnych całe Walne Zebranie zostało przeniesione na  9 czerwca.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz