HomeInformacjeŚwiętowali strażacy (AUDIO)

Świętowali strażacy (AUDIO)

Puławscy strażacy obchodzili  swoje święto. We wtorek w sali kongresowej Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa odbyła się uroczystość związana z Dniem Strażaka. W tym roku służba ta obchodzi również okrągłą rocznicę 25-lecia swojego istnienia w nowych realiach ustrojowych.

Wtorkowe uroczystości były okazją do wręczenia awansów na wyższe stopnie służbowe a także do przekazania nagród i odznaczeń wyróżniającym się strażakom. Podczas uroczystości można było podziwiać zbiór strażackich kalendarzy, które kolekcjonuje mł. bryg. Piotr Łucjanekzastępca Komendanta Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Puławach.

mł.bryg. Piotr  Łucjanek -Zastępca Komendanta Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Puławach
Razem ze strażakami świętowali Starosta Puławski, Prezydent Miasta, przedstawiciele Grupy Azoty „Puławy” a także Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Szczepan Goławski, który wręczał także awanse i odznaczenia branżowe.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

<p>Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.</p>

Brak komentarzy

Napisz komentarz