HomeInformacjeGroźny pożar w budynku przy ul. Sienkiewicza (FOTO)

Groźny pożar w budynku przy ul. Sienkiewicza (FOTO)

Ok. 13.30 dyżurni służb ratunkowych zostali zaalarmowani o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul Sienkiewicza 13 w Puławach. Po przybyciu na miejsce wozów bojowych Straży Pożarnej okazało się, że pali się mieszkanie na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego.

Jak nas poinformował Rzecznik puławskiej Straży Pożarnej brygadier Krzysztof Morawski – pożar był na tyle groźny, że konieczna była ewakuacja mieszkańców płonącego mieszkania jak i sąsiadów. Strażacy ewakuowali 6 mieszkańców. Trzy osoby wyprowadzono klatka schodowa a pozostała trójka opuściła budynek po drabinie. W sumie w akcji wzięło udział sześć zastępów Straży Pożarnej. Policja i Straż prowadza czynności, które maja doprowadzić do wyjaśnienia przyczyn pożaru.

foto: Paweł Romański

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz