lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeWalne Zabrania Członków Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Walne Zabrania Członków Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

W przedostatnim tygodniu maja (23 i 24.05) odbędzie się doroczne Walne Zebranie Członków Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Ze względów logistycznych tradycyjnie podzielone zostało na zebrania częściowe tak by wszyscy członkowie mogli w komfortowych warunkach wziąć udział w zebraniu. Coroczne zebrania poświęcone są głownie  podsumowaniom lat ubiegłych zarówno pod względem organizacyjnym jak finansowym. Zebrania w tym roku są wyjątkowe z uwagi na rozszerzoną lustrację, której została poddana Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa i objęła ona okres 4 lat wstecz. Na Walnych Zebraniach poruszane będą także sprawy bieżące najistotniejsze z punktu widzenia Spółdzielców. Przypomnijmy, że zawiadomienia z dokładnymi terminami i miejscami spotkań Członkowie Puławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej otrzymali do swoich skrzynek pocztowych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz