HomeInformacje„Pożar” w budynku przy Batalionów Chłopskich

„Pożar” w budynku przy Batalionów Chłopskich

Późnym popołudniem we wtorek puławscy strażacy otrzymali informację o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. Batalionów Chłopskich 6 na osiedlu Niwa. Według relacji świadków z mieszkania na jednym z ostatnich pięter wieżowca miał wydobywać się dym.

Na miejscu w ciągu kilku minut pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej. Wszystko wskazuje na to, że winowajcą całego zdarzenia był  niedopałek, który  wyrzucony piętro wyżej „wylądował” w doniczce u sąsiada poniżej i  spowodował dym,  który był przyczyną alarmu. „Pożar” ugasili lokatorzy przed przybyciem strażaków.  W akcji wzięło udział trzy zastępy Straży Pożarnej i patrol Policji.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz