lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeSpokojnie to tylko ćwiczenia

Spokojnie to tylko ćwiczenia

Uspokajamy wszystkie osoby, które zaniepokoił we wtorek rano widok trzech wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej,  przy wieżowcach na ulicach Leśnej i Polnej. Nic złego się nie działo, były to jedynie ćwiczenia jakie odbywali strażacy wraz z pracownikami pogotowia dźwigowego.

Są to jak nas poinformował rzecznik KP PSP bryg. Krzysztof Morawski rutynowe ćwiczenia, które pozwalają strażakom na sprawne, awaryjne otwieranie drzwi dźwigów osobowych w wysokich budynkach. Przy okazji ćwiczeń wewnątrz budynków  okazało się jak istotną rolę odgrywają drogi dojazdowe do budynków. Niestety kierowcy nie zwracają uwagi na oznakowanie dróg pożarowych skutecznie je blokują w rezultacie utrudniając bądź uniemożliwiając dojazd wozów strażackich do budynków. Na szczęście  były to tylko ćwiczenia.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Dziennikarz obywatelski, miłośnik zwierząt, krótkofalarstwa, wojskowości, pasjonat kolejnictwa i społecznik. Łukasz Górecki relacjonuje dla Was nagłe wypadki w mieście i poza granicami, bądźcie czujni On po prostu jest wszędzie. 😉

Brak komentarzy

Napisz komentarz