HomeInformacjeZderzenie Forda z Toyotą na wysokości wysypiska śmieci (FOTO)

Zderzenie Forda z Toyotą na wysokości wysypiska śmieci (FOTO)

W poniedziałek tuż po 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 801 prowadzącej w kierunku Dęblina na wysokości wysypiska śmieci w Puławach doszło zdarzenia drogowego z udziałem Forda i Toyoty.

Jak wynika z relacji kierującego Toyotą, jadący z naprzeciwka kierowca Forda, który zmierzał w kierunku Puław na łuku drogi wpadł w poślizg i  przejechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył bezpośrednio w nadjeżdżającą Toyote. W wyniku uderzenia Ford kilka razy obrócił się wokół własnej osi by w efekcie zatrzymać się na poboczu. Kierująca Fordem oraz pasażerka Toyoty zostały przewiezione do puławskiego szpitala. Kwalifikacja każdego zdarzenia drogowego jest uzależniona od stopnia obrażeń, które odnoszą uczestniczący w nich ludzie. Jak nas poinformowała rzeczniczka puławskiej Policji mł. aspirant Ewa Rejn-Kozak  dzisiejsze zdarzenie Policjanci zakwalifikowali do kategorii kolizji drogowej. Oznacza to tyle, że wszyscy poszkodowani po przeprowadzeniu niezbędnych  badań zostali wypisani ze szpitala. Wszystko wskazuje na to, że oba pojazdy czeka kasacja.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Dziennikarz obywatelski, miłośnik zwierząt, krótkofalarstwa, wojskowości, pasjonat kolejnictwa i społecznik. Łukasz Górecki relacjonuje dla Was nagłe wypadki w mieście i poza granicami, bądźcie czujni On po prostu jest wszędzie. 😉

Brak komentarzy

Napisz komentarz